Головна Гроші Житомирська область знову в рядах найгірших. На це й раз – по...

Житомирська область знову в рядах найгірших. На це й раз – по оплаті за спожитий газ. ВІДЕО

88
0

 Сьогодні, в Житомирській ОДА, відбулася нарада щодо проходження опалювального сезону в області. На початку зустрічі, голова обласної адміністрації зазначив, що опалювальний сезон проходить без ускладнень і у штатному режимі працюють усі 936 котелень паливно-енергетичного комплексу Житомирської області. Та все ж таки, 15 січня на селекторній нараді, яка відбулася під головування віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка був піднятий ряд проблемних питань, щодо нашої області. 

Сергій Машковський, голова Житомирської ОДА: «Перше, з чого я б хотів розпочати, це питання рівня розрахунку за спожитий природній газ нашими теплопостачальними компаніями. Піднімалося це питання міністром енергетики та палива Демчишиним Володимиром Васильовичом і Житомирська область була названа однією із найгірших у цьому плані».

Так, найгірша ситуація, щодо розрахунку населення за спожиті житлово-комунальні послуги склалася у місті Малині (17%) та місті Коростень (48%). Також, за словами губернатора, до цього списку можна віднести і місто Житомир, де рівень розрахунку складає 73%, що є незадовільним. Загальнообласний же показник сягає всього 72%.

Сергій Машковський, голова Житомирської ОДА: «74,2 млн це заборгованість населення за послуги теплопостачання. 24,6 – за послуги з водопостачання».

30 жовтня 2015 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову за №1037 «Про запровадження перерахунків вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря». Ситуація з виконанням цієї постанови по області також бажає кращого.

Сергій Машковський, голова Житомирської ОДА: «Тільки 2 міста зробили відповідні перерахунки. Це місто Новоград-Волинськ і місто Коростень. Я маю на увазі за грудень. З 19 грудня почала діяти відповідна постанова, але ці 2 міста вони зробили перерахунки за весь грудень. Всі ми знаємо, що грудень був аномально теплий. А ця постанова говорить, що залежно від температури зовнішнього повітря, тобто від фактичних і реально наданих послуг повинні бути зроблені перерахунки. Повинні бути зроблені і виставлені квитанції для сплати населення».

Якщо владу турбує оплата за житлово-комунальні послуг, то населення все більше обурює якість послуг, що надаються.

Геннадій Дмитренко, перший заступник голови Житомирської ОДА: «З початку опалювального сезону до теплопостачального підприємства отримано 3014 актів претензій від споживачів за ненадані або надані не в повному обсязі послуги. Найбільше звернень було до КП Озерне, Новогуйвинської селищної ради – 1803».

Для постійного контролю над ситуацією, одним із рішень, прийнятих головою Житомирської ОДА, стане окреме доручення, про щоденний моніторинг стану розрахунку населення за ЖК послуги по кожному району області. 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here