Головна Гроші Житомирська влада виділила на підтримку малого бізнеса 500 тис. грн.

Житомирська влада виділила на підтримку малого бізнеса 500 тис. грн.

158
0

Обласна рада та обласна державна адміністрація приділяють особливу увагу фінансовій підтримці малого підприємництва в рамках програмних заходів. Якщо у 2010 році з обласного бюджету на ці цілі було виділено 400 тис. грн., то у цьому році рішенням обласної ради виділено 500 тис. грн, повідомляють в управлінні з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

В області реалізуються заходи Комплексної програми підтримки малого підприємництва на 2011-2012 роки, яка визначає основні шляхи реалізації державної політики розвитку даної сфери на регіональному рівні.

З  метою розвитку підприємницької діяльності, економії часу та коштів, що витрачаються на отримання документів дозвільного характеру, усунення зайвих перешкод для започаткування бізнесу у 23 районах та 5 містах обласного підпорядкування працюють дозвільні центри. Лише упродовж І півріччя цього року дозвільними центрами області вже зареєстровано понад 6 тис. звернень суб’єктів господарювання, видано 2,5 тис. документів дозвільного характеру, надано 3,4 тис. консультацій суб’єктам підприємницької діяльності.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here