Головна Гроші «Житомирські ласощі» почали більше заробляти на цукерках

«Житомирські ласощі» почали більше заробляти на цукерках

94
0

Один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні – фабрика «ЖЛ», у вересні 2012 року виробила і заробила більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

Про це повідомляє офіційний сайт заводу.

Всього за вересень фабрика реалізувала більше 4 тис. т солодкої продукції (106% до аналогічного періоду минулого року).

У грошовому еквіваленті обсяг реалізації продукції за підсумками вересня зріс порівняно з таким же періодом минулого року на 11% і склав майже 81 млн. грн.

Поставки на експорт зросли на 41%, і питома вага експорту в обсязі відвантаженої продукції досяг 35%. В цілому продукція експортується в 20 країн світу, а основне зростання забезпечили країни-учасниці СНД (Білорусь, Узбекистан, Грузія).

За словами генерального директора підприємства Гамова Євгена Борисовича, підвищення реалізації продукції у вересні 2012 пояснюється результатом грамотного використання комплексу цілеспрямованих стратегій збуту.

Також важливим аспектом, який вплинув на збільшення продажів, є випуск в різних цінових сегментах ряду асортиментних новинок, які припали до смаку споживачам різних вікових категорій.

За даними Державної служби статистики України за вересень 2012 відбулося загальне падіння темпу приросту обсягу виробництва кондитерських виробів на 1,2%.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here