Home Гроші Житомирські ласощі вкладуть 20 млн євро в технології і збут

Житомирські ласощі вкладуть 20 млн євро в технології і збут

121

ТДВ «ЖЛ» (раніше – ЗАТ "Житомирські ласощі"), один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні, має намір в 2013 році інвестувати в розвиток близько EUR20 млн проти раніше планованих млн EUR15.

Згідно прес-релізу компанії, ці кошти планується направити не тільки на розширення виробництва і збуту продукції, але і на розвиток технології продажів.

Компанія також підвищила прогноз своїх продажів в поточному році до 1,5 млрд грн, тоді як в 2012 році вони склали 900 млн грн.

За оновленими даними "ЖЛ", її частка в загальному обсязі виробництва кондитерських виробів в Україні за підсумками 2012 року складе більше 5%.

У поточному році фабрика очікує збільшити частку експорту в загальному обсязі продажів до 42%. З метою розширення експортної географії керівництво компанії веде переговори з Китаєм і країнами Африки.

Як повідомлялося, кондитерська фабрика «ЖЛ» виробляє продукцію під торговими марками «ЖЛ» Будинки, Optimix. Асортимент нараховує більше 250 найменувань. Загальна виробнича потужність підприємства в даний час складає 70 тис. тонн продукції в рік.

Продукція «ЖЛ» експортується в 20 країн світу. Основними покупцями є країни СНД (Білорусь, Узбекистан, Грузія).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here