Home Гроші Житомирські ветклініки не можуть оперувати тварин

Житомирські ветклініки не можуть оперувати тварин

395

Житомирські ветеринари будуть відмовляти у оперуванні тварин. Причина – ускладнена процедура оформлення дозволів на знеболююче. Аби тримати в лікарнях кетамінові препарати – а саме їх ветеринари використовують для анестезії – потрібні сейф, грати і спеціальна ліцензія.

У клініці «Доктор Зоо» кажуть, що така заборона – це велика проблема для клініки. Відповідних дозволів вони ще не мають, і тому у випадку, якщо треба буде оперувати тварину – будуть відмовляти клієнтам. Коли отримають знеболююче – не знають, але запевняють, що будуть робити усе для того, що мати кетамінові препарати у своїй клініці. Без знеболюючого працювати не можна. 

Новація щодо кетаміну пов’язана з виконанням Україною резолюції Міжнародного комітету з питань контролю за наркотиками, пояснюють урядовці. У США та країнах Євросоюзу, наприклад, цей препарат узагалі заборонений. 

В Україні ж кетаміну категоричне "ні" не кажуть: речовину можна й надалі використовувати у ветеринарній та медичній практиках. Але тільки за наявності ліцензії, – передає Перший національний.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here