Home Гроші Житомирський БЮТ проти розширення субсидій для населення

Житомирський БЮТ проти розширення субсидій для населення

159

Житомирські депутати обласної ради з фракції «Батьківщина»  не підтримали  звернення облради до Кабміну щодо розширення програм субсидій для населення.


У зверненні йдеться, що депутати обласної ради стурбовані ситуацією, що склалася у зв’язку підвищення ціни на газ для населення на 23,5% у рамках виконання забовязань , взятих Україною перед Міжнародним валютним фондом.

У листі зазначено, що враховуючи зростання соціальної напруги та негативних наслідків від підвищення цін на природній газ депутати звертаються захистити незахищені верстви населення шляхом розширення програми субсидій.
«Усвідомлюємо, що дане рішення продиктоване умовами співпраці з МВФ  та необхідністю розрахуватися за кредитними забовязаннями, взятими попередніми урядами. Зокрема з 2007 по 2014 роки державний борг України зріс на 46 мільярдів доларів. Сьогодні настав час віддавати борги», – йдеться у зверненні Житомирської облради.

Перед голосуванням депутат від фракції БЮТ Дмитро Крапачов повідомив, що його політсила не буде підтримувати дане звернення. Натомість голова фракції «Батьківщина» в Житомирській облраді Анжеліка Лабунська покинула сесійну залу ще на початку засідання.

Всі фракції, окрім «Батьківщини», яка найбільше висловлювалася проти підвищення цін на газ, підтримали звернення щодо розширення програми субсидій для населення – за проголосували 44 депутати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here