Головна Гроші Житомиртеплокомуненерго планує розпочати зимовий сезон без боргів

Житомиртеплокомуненерго планує розпочати зимовий сезон без боргів

130
0

«Житомиртеплокомуненерго»має всі шанси увійти в новий опалювальний сезон практично без боргів. Як розповів керівник підприємства Дмитро Рогожин, з початку року проведено значну роботу зі споживачами і рівень сплати за газ для нашого міста – майже рекордний: «У нас в середньому за опалювальний сезон люди заплатили 104 відсотки. Трохи «кульгають» госпрозрахункові підприємства, а населення і бюджет – дуже добре, тут претензій ніяких не може бути. Ми на 14 мільйонів зменшили дебіторську заборгованість».

Сума боргу самого підприємства на сьогодні сягає 71 мільйон. Але й ця цифра не така страшна, стверджує Дмитро Рогожин: «14,4 мільйони – це різниця в тарифах за перше півріччя, 45 мільйонів 800 тисяч – сума, яка підпадає під списання і реструктуризацію, і фактично нам залишається 9 мільйонів».

Щоправда, при цьому додає: «Якщо все буде так йти, як планував уряд, якщо вони підуть  нам назустріч по тим законам і постановам, які були прийняті».
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here