Головна Гроші Житомиряни можуть шукати роботу в усіх регіонах України

Житомиряни можуть шукати роботу в усіх регіонах України

128
0
Прийнята наприкінці жовтня постанова Кабміну дозволяє центрам зайнятості реєструвати громадян для пошуку роботи незалежно від місця реєстрації їх проживання. Зміни покликані ефективно перерозподілити трудові ресурси в межах регіону та усієї держави, зазначає начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості Наталія Гончарук :
 
«Ми знаємо, що має місце надлишок трудових ресурсів в сільських районах. Тепер ці люди зможуть безперешкодно реєструватися з метою пошуку роботи в будь-якому центрі зайнятості. Але умовою залишається те, що людина не може бути зареєстрована більше ні в якому центрі зайнятості»
 
Передбачено ще одне обмеження – незалежно від того, в якому регіоні людина шукає роботу, допомогу по безробіттю вона отримуватиме в розмірі, визначеному за місцем реєстрації поживання:
 
«Якщо людина має відмітку про реєстрацію місця проживання в Житомирській області, і вона у пошуках роботи звернеться в інший регіон України, вона отримуватиме таку ж допомогу по безробіттю, яка визначена їй у Житомирській області.» – пояснює Наталія Гончарук.
 
Фахівці служби зайнятості сподіваються, що вже за декілька найближчих місяців можна буде побачити, наскільки ефективними виявилися запропоновані зміни.
 

Житомирська хвиля 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here