Головна Гроші Житомиргаз просить споживачів сплатити за доставку газу

Житомиргаз просить споживачів сплатити за доставку газу

433
0

Житомиргаз звертається до споживачів із проханням сплатити за послуги доставки газу.

У компанії пояснюють, що це єдине джерело, яке мають газовики для забезпечення стабільної роботи газорозподільної  системи, закупки пального та матеріалів для аварійної служби, ремонту мереж та відновлення розподілу газу. Більше того, частина грошей йде на підтримку обороноздатності держави.

“У свою чергу компанія дякує усім клієнтам, які, незважаючи на фінансову скруту і труднощі воєнного періоду, вчасно вносять плату за послугу доставки блакитного палива”, – зазначають у Житомиргазі. 

Нині відсутня комісія за доставку газу при сплаті через онлайн-сервіс 104.ua. Перевірити суми до сплати можна у платіжних системах, паперових рахунках, а також у електронному вигляді – у сервісах 104.ua.

Сплатити за доставку газу можна у особистому кабінет на сайті 104.ua, через чат-бот «7104ua» у Viber та Телеграм, оновлений додаток 104.ua.

Можна також здійснити оплату через платіжні системи Portmone чи iPay.ua  у будь-якому відділенні банку, укрпошти або через термінали самообслуговування. При розрахунку у відділеннях укрпошти/відділення банку можна одразу передати показники лічильника газу. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here