Головна Гроші Житомирщина: працівник банку зняв із рахунків клієнтів близько мільйона

Житомирщина: працівник банку зняв із рахунків клієнтів близько мільйона

321
0

750 тис. грн із рахунків клієнтів банку зняв працівник фінустанови. Використовуючи службове становище, 32-річний житель Коростенського району втручався в облікові записи клієнтів та знімав із їх рахунків кошти.

Від горе-банкіра постраждали троє осіб віком 60-89 років. Поліція не уточняє працівник якого банку здійснював махінації. Проте на опублікованих фото картки Приватбанку.

«32-річний житель Коростенського району, користуючись службовим становищем, здійснював несанкціоноване втручання в облікові записи клієнтів у банківській системі та знімав кошти з їх рахунків. Для забезпечення успішності своїх намірів чоловік обирав, переважно, літніх людей та використовував відсутність у них необхідних  знань і навичок у роботі з мобільними додатками банку.

Так, наразі відомо про трьох потерпілих від його дій, віком від 60 до 80 років. З рахунків пенсіонерів було знято загалом 750 тисяч гривень», – повідомили в поліції області.

1 червня у чоловіка провели обшуки та вилучили банківські картки, мобільні телефони, SIM-картки та інші можливі свідчення протиправної діяльності. Згодом буде призначено відповідні експертні дослідження.

Йому загрожує позбавлення волі строком до 6 років.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here