Головна Гроші Житомирянка продавала в мережі інтернет старі меблі, натомість сама заплатила ошуканцю

Житомирянка продавала в мережі інтернет старі меблі, натомість сама заплатила ошуканцю

220
0

Старі меблі продавала на одному з сайті оголошень 54-річна житомирянка. Однак її товаром зацікавився шахрай, який виманив у жінки чотири тисячі гривень.

Про випадки шахрайства з онлайн-операціями повідомили в поліції області:

“54-річна житомирянка вирішила продати старі меблі, про що й розмістила оголошення на відповідному сайті. До жінки зателефонував чоловік, який нібито зацікавився товаром”.

Однак чоловік замість купівлі меблів переконав жінку переказати власні кошти, пообіцявши їх повернення. Згодом зв’язок з чоловіком обірвався, а жінка зрозуміла, що «подарувала» ошуканцю 4 тисячі гривень.

Загалом упродовж декількох днів жителі області перерахували шахраям понад 100 тис. грн.

“Днями кілька жителів області, повіривши ошуканцям, переказали невідомим особам понад 100 тисяч гривень”, – зазначили в поліції.

Також 10 тис. грн перерахувала за автомобільні шини 45-річна житомирянка. Купувала їх через той же сайт оголошень. Однак товару так і не отримала.

Найбільшу суму нових серед ошуканих – 89 тис. грн – втратила жителька смт Миропіль. Усіма коштами з рахунку вона поплатилася, бо розповіла незнайомцю, який представився працівником служби безпеки банку, дані її нібито заблокованої картки.

Поліція закликає жителів області не довіряти повідомленням незнайомців про блокування банківських рахунків, потребу якихось переказів для отримання коштів, продаж товару виключно по передоплаті тощо.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here