Головна Війна Житомиряни можуть отримати 6,6 тис. грн допомоги від ООН

Житомиряни можуть отримати 6,6 тис. грн допомоги від ООН

586
0

6,6 тис. грн допомоги на особу (по 2,2 тис. грн упродовж 3 місяців) можуть отримати житомиряни, якщо входять до однієї з нижчезазначених пільгових категорій.

Про це інформує департамент соціального захисту мерії:

“Благодійний фонд «Право на захист» здійснює реєстрацію та приймання заявок на надання багатоцільової грошової допомоги від УВКБ ООН у м. Житомир,за адресою: вул. Бориса Лятошинського, 13. Години прийому: 08:00 – 17:00”.

Допомогу можуть отримати:

внутрішньо переміщені особи (ВПО);

«неповні сім’ї» з 2 або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років);

особи похилого віку (старше 60 років), які є головами домогосподарства (тобто, домогосподарство ведеться однієї/кількома особами похилого віку або особою похилого віку з одним чи кількома дітьми віком до 18 років);

домогосподарство з однією або кількома особами з особливими потребами (наприклад: інвалідність, серйозний медичний стан, жертви насилля/тортур, діти без супроводу, жінки в групі ризику);

прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).

У мерії додають, що під час реєстрації повинні бути присутні всі члени домогосподарства.

Для домогосподарств, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів –  за умови надання медичної довідки, що підтверджує стан таких членів домогосподарства.

Інформація, яку необхідно буде надати:

  • ПІБ згідно з ідентифікаційним документом;
  • місце та дата народження, номер телефону тощо;
  • ідентифікаційний номер (необхідний для виплати допомоги);
  • свідоцтво про народження дітей;
  • номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги).

Допомогу можуть нараховувати шляхом переказу на банківську картку через фінансову установу Rapyd, або ж через Укрпошту для тих сімей, які не мають банківського рахунку, або дані щодо банківського рахунку були введені невірно. 

Ті ВПО, які вже надали свої дані для включення у програму грошової допомоги від УВКБ ООН, отримають свої виплати за умови, що вони не отримували багатоцільову грошову допомогу від іншої організації (наприклад: Всесвітня Продовольча Програма (WFP), Kарітас, UNICEF, Норвезька рада біженців (NRC).

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here