Головна Гроші Житомиряни заборгували за воду 73 млн грн, борги стягуватимуть через суд

Житомиряни заборгували за воду 73 млн грн, борги стягуватимуть через суд

527
0

Житомиряни заборгували 73,2 млн грн за воду у 2022 році. Борги продовжують зростати щодня. На водоканалі попереджають про стягнення коштів з боржників через суд.

Про це повідомило підприємство:

“Борги за послуги водопостачання та водовідведення зростають з кожним днем. За 2022 рік житомиряни заборгували нам 73,2 млн грн. 

Протягом минулого року ми лояльно ставилися до боржників з огляду на несприятливі для кожного обставини. Але наразі ми постали перед викликом — можливість повноцінного функціонування підприємства залежить від оплати послуг. Обставини змушують нас діяти більш рішуче по відношенню до боржників: ми готуватимемо заяви до суду з подальшим стягненням боргів через продаж майна і наполегливо вимагатимемо сплатити за отримані послуги”.

На водоканалі додали, що першочергово “займається” боржниками, у яких несплата за воду сягає десятки тисяч гривень. Таких абонентів по Житомиру є 1090.

На підприємстві закликають тих, хто не може одразу сплатити повну суму боргу, звернутися до водоканалу та укласти  договір реструктуризації, аби мати змогу сплачувати борг частинами.

Нагадаємо, аналогічна ситуація з оплатою за теплопостачання – житомиряни заборгували понад 200 млн грн, гроші теж стягуватимуть через суд.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here