Home Кримінал 16 підприємців лишилися без ліцензій на продаж алкоголю

16 підприємців лишилися без ліцензій на продаж алкоголю

79
0
З початку року працівники міліції Житомирщини зафіксували 35 фактів реалізації алкогольних та тютюнових виробів дітям у розважальних та торгівельних закладах області. 16 підприємців були позбавлені ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними чи тютюновими  виробами. 
 
Такими виявилися результати рейдів міліції, спрямовані на попередження та виявлення  фактів продажу дітям  цигарок та алкоголю. Такі рейди тривають постійно. 
 
Так, на Малинщині у с. Ворсівці підліток у місцевому магазині придбав цигарки, які продавчиня дала хлопцеві,  не зважаючи на його вік.  А у самому райцентрі дві юначки, розважаючись у клубі купували горілку з соком та вино. В елітному закладі запитувати у клієнтів про їх зрілість для вживання спиртного ніхто не став. 
 
Аналогічні правопорушення працівники міліції виявили та припинили у містах Житомирі, Коростені, Малині, Овручі, Любарському, Радомишльському, Ружинському та Черняхівському районах області.
 
Як повідомив начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Житомирській області Валерій Ратинський, за кожним із зафіксованих випадків реалізації неповнолітнім алкоголю чи тютюну міліціонери звертаються до податківців для накладення штрафних санкцій на власників торгівельних об’єктів та позбавлення їх права на продаж цієї категорії продукції.  
 
Сума адміністративного покарання складає від 6800 гривень до понад 10 тисяч гривень. Загалом же, порушники сплатили штрафів на суму близько 220 тисяч гривень. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here