Home Кримінал 25-річний “волонтер” через соцмережі заробив 60 тисяч гривень

25-річний “волонтер” через соцмережі заробив 60 тисяч гривень

551

У Новоград-Волинському районі молодик назвався волонтером й збирав кошти на захисне спорядження для військових. Столичні благодійники перекинули йому 60 тисяч гривень, які він забрав для себе.

Про це пише ГУПН у Житомирській області:

«Під час досудового розслідування слідчі встановили, що фігурант провадження через соціальні мережі розмістив повідомлення про збір коштів на захисне спорядження для військових. Обладунки нібито мали бути закуплені за кордоном, але для цього необхідно було зібрати певну суму».

Чоловіку вдалося обдурити не лише столичних волонтерів, а й 48-річну вінничанку, яка переказала йому на рахунок власні заощадження.

 «Наприкінці березня на заклик «волонтера» відгукнулася й 48-річна жителька Вінниччини та переказала на рахунок, вказаний ним, свої заощадження. Жінка вважала, що таким чином допоможе придбати для захисників України якісні бронежилети. Як з’ясувалось, ці кошти чоловік також витратив на власні потреби та жодної допомоги військовим не надавав», – додають у поліції.

Поліцейські встановлюють й інших потерпілих від дій чоловіка, нині відомо вже про 3 таких випадки. За чинним законодавством такі протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 8 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here