Home Кримінал 76-річна житомирянка продає цигарки неповнолітнім

76-річна житомирянка продає цигарки неповнолітнім

139

Під час спеціальних рейдів інспектори Житомирського відділу поліції виявили в обласному центрі кілька фактів незаконного продажу спиртного та тютюнових виробів, а також десять випадків виготовлення та зберігання самогону.

Про це повідомляють у відділі комунікації ГУНП в Житомирській області.

Під час профілактичних заходів правоохоронці перевіряли торгівельні заклади щодо дотримання власниками та продавцями вимог антиалкогольного законодавства. Як з’ясувалось, подекуди, сподіваючись на додаткові прибутки, працівники крамниць, попри заборону, реалізовують спиртне після 23.00.

Зокрема, такі факти виявлено у магазинах, розташованих по вул. Перемоги та вул. Київській в обласному центрі. В обох випадках продавців притягнено до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Їм доведеться сплатити штрафи від 510 до 1700 гривень.

А вдень по вул. Вітрука поліцейські задокументували, як 76-річна пенсіонерка здійснює продаж цигарок неповнолітнім. Жінка не заперечувала своєї провини, пояснюючи, що таким чином підзаробляє. Відповідно до ч. 3 ст. 156 КУпАП їй загрожують штрафні санкції.

За словами заступника начальника Житомирського відділу поліції Володимира Богдана, за останній тиждень інспектори провели рейди й по оселях, господарі яких виготовляють самогон. У результаті було виявлено 10 таких фактів, за якими складено адміністративні протоколи за ст. 176 (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) КУпАП. Саморобну продукцію було вилучено та знищено. З самогонниками проведено профілактичні заходи.

Правоохоронці закликають житомирян дотримуватися антиалкогольного законодавства та у разі, якщо помітять, що спиртне або цигарки продають дітям, негайно телефонувати «102».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here