Головна Кримінал Адвокат Ясюнецький розповів, як вести себе на допиті. ВІДЕО

Адвокат Ясюнецький розповів, як вести себе на допиті. ВІДЕО

317
0

Адвокат Олексій Ясюнецький розповів у своєму влозі про таку слідчу дію як допит: як себе поводити під час виклику на допит, як готуватися до допиту та як себе поводити під час допиту.


 

За словами адвоката, на допит людину можуть викликати не тільки офіційною повісткою, а й телефоном.

«Якщо вам подзвонили і попросили з’явитися до управління нацполіції, то особа, яка вас запрошує, має представитися належним чином – звання, підрозділ правоохоронного органу, куди вас викликають, у якому процесуальному статусі і у зв’язку з чим», – пояснює Ясюнецький.

Адвокат також наголошує, що слідчий має обов’язково повідомити, у якому  кримінальному провадженні та у зв’язку з чим вас викликають і у якості кого. Якщо такого роз’яснення слідчі не надають, то потрібно вимагати вручення повістки. У повісті чітко буде вказано номер кримінального провадження та статті, за якими це провадження відкрито.

Зміст цього документа дозволить вам належним чином підготуватися до допиту з вашим адвокатом. За законом для цього вам дається три дні.

«Якщо ви ідете на допит зі своїм адвокатом, то ви маєте усвідомлювати, що адвокат не буде за вас відповідати. Адвокат на допиті для того, щоб захищати ваші права у разі їх порушення», – каже юрист.

На допиті ви маєте право не свідчити проти себе та своїх рідних, якщо такі покази будуть використані проти вас.

«Дуже важливо розуміти, що відповідальність за брехню є, але немає відповідальності за погану пам’ять і необізнаність. Потрібно відповідати максимально стисло без зайвої балаканини», – підкреслює Олексій Ясюнецький.

При підписанні протоколу допиту до нього можна вписувати свої зауваження та додавати щось від себе.

 

«Є два варіанта підписання протоколу: "з моїх слів записано вірно" і "крім того хочу додати наступне"», – підсумував адвокат.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here