Головна Кримінал Бізнес на втікачах від мобілізації: на Житомирщині чоловік незаконно відправляв чоловіків-призовників за...

Бізнес на втікачах від мобілізації: на Житомирщині чоловік незаконно відправляв чоловіків-призовників за кордон

856
0

У Житомирському районі 37-річний чоловік робив документи про непридатність призовників, а потім відправляв їх за межі держави. 

Про це пише поліція області:

Викрили 37-річного жителя Житомирського району його протиправну діяльність. Відомо, що чоловік пропонував свої послуги бажаючим виїхати з України чоловікам призовного віку. Він спеціалізувався на виготовленні документів, які  свідчать про непридатність чоловіків до військової служби та дозволяють перетнути державний кордон”, – йдеться в повідомленні

Зі своїми клієнтами чоловік говорив телефоном та через месенджери. Фальшиві документи відправляв поштою.

З потенційними замовниками фігурант спілкувався телефоном та через месенджери. На основі фото їх особистих документів вже за кілька днів поштою під вигаданим ім’ям надсилав замовникам виготовлені документальні свідчення їх непридатності до служби. Відправлення можна було забрати за умови післяоплати у 24 тисячі гривень”, – додають у поліції.

Вже 21 листопада суд обрав підозрюваному запобіжний захід  у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у 208 тисяч гривень.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here