Home Кримінал Через ухилення від сплати податків завдано збитків на суму більше 87 млн....

Через ухилення від сплати податків завдано збитків на суму більше 87 млн. грн.

111

За чотири місяці 2013 року за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції області до Єдиного реєстру досудових розслідувань  внесено інформацію по 31 кримінальному правопорушенню, у тому числі 13 тяжких, з них 28 – за ухилення від сплати податків.

Пресс-служба головного управління Міндоходів у Житомирській області

Встановлено збитків на суму більше 87 млн. грн. (за аналогічний період 2012 року по кримінальних справах встановлено збитки у розмірі 7,7 млн. грн.), з них по кримінальних провадженнях 2013 року – майже 38 млн. грн. З них 8 млн. грн. вже відшкодовано (за аналогічний період 2012 року по кримінальних справах відшкодовано збитки у розмірі 2 млн. грн.).

У січні-квітні 2013 року закінчено попереднє слідство та направлено до суду кримінальні провадження по 19 кримінальних правопорушеннях, у тому числі по 15 кримінальних правопорушеннях, викритих за матеріалами оперативних підрозділів, з яких 9 – за ухилення від сплати податків.

По направлених до суду кримінальних провадженнях встановлено збитки в сумі 13 млн. грн., з яких відшкодовано майже 8 млн. грн., у тому числі за матеріалами оперативних підрозділів встановлено збитки в сумі 11 млн. грн., з яких відшкодовано 5,5 млн. грн.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here