Home Кримінал Чоловік виготовляв амфетамін на зйомній квартирі назвавшись кандидатом наук

Чоловік виготовляв амфетамін на зйомній квартирі назвавшись кандидатом наук

144

У приватному помешканні обласного центру, нещодавно зданому господарями в найм, час від часу відбувалися незрозумілі для сусідів події.

Врешті їм набридли підозрілі відвідувачі у власному дворі й вони звернулися до міліції. Під час перевірки заяви дільничний виявив в оселі облаштування на зразок нарколабораторії з виготовлення амфетаміну, щоправда, сам квартирант на той час уже знаходився у лікарні.

Обстановка в квартирі, коли туди зайшли власники, дільничний інспектор міліції та поняті, скажімо так, не для слабких духом. Ошатне колись помешкання було, фактично, все забризкане кров’ю та заставлене хімічними реактивами, прекурсорами, колбами, закидане шприцами й розбитими термометрами, а в повітрі висів стійкий сморід.

– Близько трьох місяців тому ми здали своє житло в найм, через посередника підібравши квартиранта, – розповідає власник оселі Володимир Іванович. – Хлопець був адекватний, нормальний, врівноважений. Розповів про себе, своїх батьків. Сказав, що мати перечить його зустрічам з дівчатами, тож вирішив зняти квартиру. Ми офіційно уклали угоду, щоправда, за її умовами без його відома ми не могли заходити сюди.

Чим насправді займався непрацюючий 29-річний хлопець, який назвався кандидатом наук, шоковані господарі оселі зрозуміли, переступивши поріг житла у супроводі міліції. Згортки фольги, порошкоподібна речовина, електронні ваги для вимірювання малих доз, записи з технології виготовлення наркотичних засобів, посуд, обладнання та інше – усе це було вилучено для проведення відповідних експертиз.

– За висновком фахівців Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС, буде прийнято рішення щодо кінцевої кваліфікації правопорушення, – повыдомив начальник Богунського райвідділу міліції м. Житомира Олег Марковський. – Наразі розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи  пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів  без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Як вдалося встановити, сам винаймач житла на час візиту правоохоронців перебував у реанімаційному відділенні лікарні, вчинивши напередодні спробу самогубства. Нині за його здоров’я борються медики. За їх прогнозами, хлопець потребує тривалого й спеціального лікування.

Втім не уникнути йому й правової відповідальності за накоєне. Наразі це може бути, як обмеження, так і позбавлення волі до трьох років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here