Home Кримінал Чоловік, який возив продукти в зону АТО, додому на Житомирщину привіз зброю

Чоловік, який возив продукти в зону АТО, додому на Житомирщину привіз зброю

147

Під час санкціонованого обшуку у будинку 45-річного чоловіка оперативники знайшли автомат Калашникова, майже сотню набоїв та три глушники кустарного виробництва. Розпочато кримінальне провадження.

Про це інформує прес-служба УМВС Українив Житомирській області

Працівники Радомишльського РВ УМВС, перевіряючи інформацію щодо незаконного обігу зброї та боєприпасів, в одному з сіл району виявили своєрідний арсенал. У будинку, який належить 45-річному жителю столиці, знаходились автомат АКС-74У з двома магазинами, 46 патронів калібру 5,45 мм, 26 набоїв калібру 7,62, три саморобні глушники та інше.

За словами господаря будинку, вказані речі він знайшов у Міловському районі Луганщини, куди доставляв продукти та одяг.

Нині усе вилучене направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Триває розслідування за ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. За чинним законодавством, чоловікові може загрожувати ув’язнення строком від 3 до 7 років.

Водночас міліція нагадує: будь-яка зброя, боєприпаси до неї та вибухові пристрої доречні тільки під час воєнних дій, проте вони не мають практичного застосування у мирному житті. Зберігаючи ці заборонені предмети, громадяни автоматично наражають на небезпеку не тільки себе, але й оточуючих їх людей. Не поповнюйте незаконний обіг зброї та пам’ятайте про кримінальну відповідальність за такі дії.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here