На Житомирській митниці працівники виявили російських товарів на 1,5 млн грн. Їх ділки досі намагаються постачати з Росії. Вилучене – це переважно автозапчастини – передадуть на потреби держави.

Про це інформує ДБР:

«В ході масштабних профілактичних заходів працівники ДБР провели обшуки на Житомирській митниці, за результатами яких було виявлено товари з російської федерації, завезені до України всупереч чинного законодавства. Загальна вартість майна з рф склала понад 1,5 млн грн».

Встановлено, що одна зі столичних компаній у вересні 2022 року намагалася завезти до України з Польщі автомобільні запчастини, які за документами начебто належали китайській фірмі.

Насправді товар був вироблений та імпортувався з російської федерації.

Маркування понад 2 тис. коробок із різними автомобільними деталями АО «Балаковорезинатехника», зокрема, для автомобілів марки «ВАЗ», не залишають сумніву – товар має російське походження.

На знайдені російські запчастини накладено арешт, вони вилучені в межах розслідування кримінального провадження. Вирішується питання щодо передачі майна в Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Ділкам світить покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here