Home Кримінал Депутатів від області просять ”виправити помилку” із призначенням судді, який репресував активістів

Депутатів від області просять \”виправити помилку\” із призначенням судді, який репресував активістів

125

Депутати Верховної Ради 21 травня 2015 року пожиттєво призначили суддею Вишгородського суду Олексія Рудюка.

ДемАльянс наголошує, що цей суддя у 2013 році засудив на 7 діб арешту голову Київської організації ДемАльянсу Максима ПАНОВА за проведення пікету під резиденцією Януковича «Межигір’я», в якому брали участь і житомиряни.

“Неприпустимо, коли люди, які служили злочинному режиму Януковича сьогодні продовжують працювати на державних посадах і вершити “правосуддя”. На сьогодні половина народних депутатів від Житомирщини в минулому були опозиціонерами і їх моральним обов’язком є протистояти тим, хто у період Майдану репресував активістів”, – стверджує голова Житомирського осередку партії ДемАльянс Дмитро ТКАЧУК.

Натомість у "Народному фронті" кажуть, що завжди реагуватимуть на звернення активісітв і вже звернулись до Вищої кваліфікаційної комісії суддів з проханням надати інформацію про те, якими мотивами керувалась комісія, яка внесла подання на суддів Юхно та Рудюка.

«Ми визнаємо свою помилку і вдячні активістам, які так швидко відреагували на призначення цих людей. Підписи під зверненням до Вищої кваліфікаційної комісії суддів уже зібрані, ці люди не повинні працювати на своїх посадах», – коментує голова Житомирської обласної партії «Народний фронт» Вадим Кривенко.

 

«До нас звернулись представники Демократичного Альянсу, і ми відповідно почали відразу займатись цим питанням. Ми завжди реагуватимемо на звернення активістів та громадськості», – стверджує депутат від «Народного фронту» Павло Дзюблик.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here