Home Кримінал Держвиконавець допомагав ухилятися від виконання судових рішень

Держвиконавець допомагав ухилятися від виконання судових рішень

75
0
Державний виконавець відділу державної виконавчої служби одного з районних управлінь юстиції сприяв громадянам в ухиленні від примусового виконання судових рішень та рішень інших правоохоронних органів.
 
До посадових обов’язків 27-річного держвиконавця входило стягнення адміністративних штрафів та конфіскація майна фізичних осіб у відповідні терміни, повідомляє прес-служба управління СБУ області.
 
Маючи доступ до комп’ютерної бази даних «Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень», за допомогою свого пароля правопорушник входив до бази даних та вносив недостовірні відомості про начебто закриття відритих виконавчих проваджень або про сплату штрафів. При цьому розміри штрафів, нібито стягнутих на користь держави, варіювалися від десятків до декількох сотень гривень.
 
Наразі співробітниками СБУ перевіряється інформація про внесення чиновником несанкціонованих змін до автоматизованої системи про закриття півтора десятка виконавчих проваджень щодо стягнення штрафів з громадян України.
 
До речі, два з них були відкриті стосовно самого правопорушника – він мусив сплатити адміністративні штрафи за порушення правил дорожнього руху.
 
6 вересня стосовно державного виконавця слідчим підрозділом Управління СБ України в Житомирській області порушено кримінальну справу.
 
За вчинення такого злочину зловмиснику загрожує тюремне ув’язнення від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Слідство у справі триває. 

 

Previous articleГазпром виплатить своїм європейським споживачам мільярд євро
Next articleПодатківці повернули платникам податків 150 мільйонів гривень

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here