Home Кримінал ”Для власних потреб” коростенець зберігав шприци з опієм

\”Для власних потреб\” коростенець зберігав шприци з опієм

92
0

Працівники Коростенського міського відділу міліції викрили чоловіка, який продавав наркотики у власній квартирі. Під час санкціонованого обшуку з оселі вилучено близько десятка розфасованих опієм шприців.

Про це повідомляє Коростенський МВ УМВС України в Житомирській області.

Отримавши оперативну інформацію про можливу незаконну діяльність коростенця, правоохоронці провели в його помешканні санкціонований обшук. Підозри міліціонерів підтвердились: у квартирі 48-річного чоловіка було виявлено близько десятка шприців, як заповнених специфічною рідиною, так і пустих.

– Я для себе, для своїх потреб, – виправдовувавсь господар помешкання.

За словами начальника Коростенського МВ УМВС Віктора Калітки, чоловік раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за причетність до незаконного обігу наркотиків. Нині правоохоронці з’ясовують джерела отримання ним наркотичних засобів.

Усе вилучене направлено на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС.

Досудове розслідування кримінального провадження триває. Відповідно до ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України такі дії караються позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here