Holzhammer des Richters

Суд проголосив вирок двом жителям смт Мирополя, яких визнали винними у завданні тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому, які призвели до його смерті. Їм призначено по 9 років та 9 років і 6 місяців позбавлення волі відповідно.

Подія сталась ще у 2021 році. Тоді під час застілля у будинку, де один з обвинувачених проживав зі своєю співмешканкою. Коли потерпілий посварився з господинею дому та вдарив її. У відповідь на це двоє обвинувачених накинулись на чоловіка та почали бити його руками та ногами, нанісши понад 30 ударів по голові та тулубу. За висновками судмедекспертизи, смерть потерпілого настала від травматичного шоку.

“До суду обвинувальний акт щодо обох обвинувачених  надійшов за п. 12 ч.2 ст. 115 КК України, тобто умисне убивство, скоєне за попередньою змовою, групою осіб. Проте, допитавши свідків та обвинувачених, дослідивши усі докази, колегія суддів дійшла висновку, що скоєння тяжкого злочину слід кваліфікувати за ч. 2 ст. 121 КК України – нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого”, – йдеться у повідоленні суду.

Під час розслідування було встановлено, що один з обвинувачених раніше неодноразово судимий, у тому числі за скоєння аналогічного злочину. Обставини, які б пом′якшували або обтяжували покарання, судом не встановлено.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here