Home Кримінал Двоє чоловіків хотіли підзаробити на крадених буряках

Двоє чоловіків хотіли підзаробити на крадених буряках

88
0
Близько 5 тонн цукрового буряка намагалися вивезти двоє жителів Попільнянського району безпосередньо з поля господарства у сусідньому Ружинському районі Житомирщини. 
 
Таким чином чоловіки, попередньо домовившись між собою, вирішили підзаробити.
 
Пізнього вечора заїхали до заздалегідь обраного поля в одному з сіл Ружинського району та завантажили на «ЗІЛ» майже 5 тонн буряків. повідомляє прес-служба УМВС області. 
 
Однак, на заваді уже майже реалізованому плану став охоронець сільськогосподарського підприємства. Чоловік, зупинивши автомобіль уже на дорозі, поцікавився, звідки незнайомці та що саме везуть з угідь їх господарства. Зрозумівши з розмови, що невідомі – сторонні люди, відразу зателефонував до міліції.
 
На місце події прибули працівники чергового наряду Ружинського РВ УМВС. Як розповів начальник відділу Олександр Мартинюк, чоловіки були затримані, а автомобіль разом з викраденим вилучений та доставлений до штрафмайданчика. Усі обставини справи та інші причетні до цього особи нині з’ясовуються.
 
За даним фактом було порушено кримінальну справу. Тож незаконний нічний підзаробіток чоловіків може обернутись їм покаранням у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here