Home Кримінал Голова ОТГ на Житомирщині заявив про наклеп у колабораціонізмі

Голова ОТГ на Житомирщині заявив про наклеп у колабораціонізмі

252
0

Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян заявив, що в його будинку провели обшука за наклепом щодо його громадянської позиції і колабораціонізму. 

5 липня у прокуратурі та СБУ повідомили, що сільський голова закликав “не кіпішувати”, коли прийдуть “русскі” і дав завдання ТрО демонтувати оборонні споруди.

6 липня голова громади опублікував пост у Фейсбук, де зазначив про публічне оббріхування його та обшук:

“Сьогодні вранці у моїй оселі був здійснений обшук.

Служба безпеки України намагалася знайти речі, предмети, техніку, які б пов’язували мене з державою-агресором, тобто російською федерацією. Звісно, що нічого такого знайдено не було, але факт обшуку залишається і враховуючи те, що я є публічною людиною, незабаром стане відомим загалу. Тим паче, що цього прагнуть певні особи, про “діяння” яких не боюсь говорити вголос, писати, що їм дуже не подобається та заважає. Їх імена та прізвища незабаром стануть відомі.  Заплямувати моє ім’я для них справа важлива та нагальна.

Не шановні “друзі” та вороги, закон один для всіх. А за наклеп теж передбачається відповідальність. Хто давав вам право так цинічно та підло брехати. Найкращу оцінку моїй діяльності, як голови громади, дадуть жителі. А щодо громадянської позиції, то її може оцінити кожен, хто мене знає… Зломати мене важко, змусити мовчати неможливо. Час розставить усе по своїх місцях”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here