Головна Кримінал Громадянин Молдови намагався незаконно ввезти автомобіль

Громадянин Молдови намагався незаконно ввезти автомобіль

138
0

31 липня  співробітники Житомирської митниці в пункті пропуску “Виступовичі” митного поста “Овруч” під час проведення процедур митно-прикордонного контролю звернули увагу на підозрілий автомобіль “NISSAN MAXIMA”, який перебував у смузі «зеленого коридору».

При поглибленому огляді, виявлено, що номера кузова та двигуна транспортного засобу зазначені в техпаспорті не збігаються з наявними номерними агрегатами автомобіля.
 
одій затриманого авто, громадянин Молдови, що прямував з Республіки Молдова до Республіки Білорусь, намагався перевезти авто з приховуванням від митного контролю. Він подав митному органу як підставу для переміщення через митний кордон України документи, що містять неправдиві дані. 
 
Зазначені дії мають ознаки порушень митних правил. Автівку, орієнтовною вартістю 45тис.грн, що є безпосереднім предметом порушення митних, правил вилучено.
 
Повідомила прес-служба Житомирської митниці.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here