Home Кримінал Хлопця, який роздавав листівки проти «регіонала» Рижука, відпустили з зали суду

Хлопця, який роздавав листівки проти «регіонала» Рижука, відпустили з зали суду

205

Суддя Корольовського районного суду Житомира Валерій Аксьонов виправдав студента, якого міліція звинуватила у роздачі незаконних листівок.

Протягом виборів активісти кампанії «Помста за розкол країни» провели ряд акцій у різних регіонах країни.

Акції проводили проти кандидатів у депутати, які, на думку активістів «Відсічі», проводять антиукраїнську політику.

До списку потрапив Житомирський губернатор Сергій Рижук.

Опівдні 21 жовтня неподалік ЦУМу міліціонери затримали двох хлопців.

У одного з них забрали листівки, де пояснювалось, чому не можна голосувати за Сергія Рижука та Партію Регіонів. Кирило Сумовський знімав процес розклейки та затримання на відео.

На суді з’ясувалось, що правоохоронці з’явились на місці роздачі після дзвінка керівника служби охорони Сергія Рижука. Також до появи міліціянтів до хлопців підходив невідомий чоловік і зі словами «Я вас уничтожу» вихопив пакет з поліграфією, втік, сівши у джип БМВ чорного кольору.

Студентів протримали у відділку понад три години, вирішуючи яку ж статтю вони порушили. В результаті колективних інтелектуальних зусиль  правоохоронці звинуватили молодих людей у порушенні ст. 212 прим. 13, ч. 2 КУпАП «Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск».


Однак, листівки які показали активісти журналістам, містили всі необхідні дані, яких вимагає закон.

Олексій Ясюнецький, адвокат обвинуваченого: «Лінію захисту ми будуємо, спираючись на дві тези. Перше – відсутня власне подія адміністративного правопорушення, адже друковані матеріали містять всі вихідні дані, встановлені законом України про вибори. Друге – з матеріалів справи жодним чином не випливає, що саме мій підзахисний займався розповсюдженням цих матеріалів».

Хоча на процесі суддя Акськонов вів себе відверто по-хамськи, перебиваючи пояснення та не даючи змоги закінчити свою думку, впровадження у справі було закрито, а всі обвинувачення знято.

 

 

На відео: студентів затримує майор міліції Володимир Лавренчук з колегою, який палить у громадському місці

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here