Home Кримінал Із Житомира по тюрмах поштою надсилали наркотики

Із Житомира по тюрмах поштою надсилали наркотики

230

Поштові відправлення із Житомира надсилали дилери у місця позбавлення волі. Коростенка, задіяна до організованої групи, купувала наркотики та передавала партнерам для реалізації. Організував схему засуджений, що перебував у колонії на Харківщині.

Про розкриття факту незаконного збуту наркотиків у місцях позбавлення волі організованою групою осіб повідомили в прокуратурі області:

«У січні 2020 року 35-річний засуджений за умисне вбивство, відбуваючи покарання у ДУ «Покровська виправна колонія № 17» на території Харківської області, з метою отримання незаконного прибутку, налагодив злочинну схему придбання та збуту наркотичного засобу – метадону- ув’язненим цієї установи виконання покарань.  Для реалізації свого злочинного задуму наркодилер створив та очолив організовану групу, залучивши до її складу свою знайому жительку міста Коростеня та двох раніше судимих осіб».

Кожний з учасників виконував окрему роль: коростенка займалася придбанням наркотичних засобів, її напарники – збували «товар» у місця позбавлення волі, надсилаючи із міста Житомира пакети через поштові відправлення.

Організована група у складі чотирьох осіб займалася протиправною діяльністю з лютого по травень 2020 року.

Під час проведення санкціонованих обшуків правоохоронцями виявлено та вилучено у фігурантів близько 45 грамів особливо небезпечного наркотичного засобу – метадону.

19 січня прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за фактом незаконного придбання, зберігання, пересилання та збуту наркотичних засобів у місцях позбавлення волі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here