Головна Кримінал Латвієць не законно ганяв «BMW» на Житомирщину

Латвієць не законно ганяв «BMW» на Житомирщину

123
0

Працівниками Житомирської митниці спільно з УСБУ в Житомирській області під час проведення перевірки законності ввезення на митну територію України транспортних засобів в м. Бердичеві, Житомирської області у громадянина України затримано два автомобіля марки „BMW 520”, який останні реалізовував на території України, з метою отримання винагороди.

В ході проведення перевірки встановлено, що вищезазначені транспортні засоби ввезені на митну територію України громадянами з Латвії  і знаходяться під митним контролем.

Таким чином, громадянин України розпоряджався вищевказаними транспортними засобами, які знаходилися  під митним контролем, без дозволу митного органу.

На даний час порушено ряд справ за ст. 336 (Неправомірні операції з товарами, транспортними засобами, що перебувають під митним контролем, зміна їх стану, користування та розпорядження ними) Митного кодексу України. Перевірка триває.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here