Home Кримінал Лісівники Житомирщини сприяють розкраданню та вирубці лісу

Лісівники Житомирщини сприяють розкраданню та вирубці лісу

76
Працівники лісових господарств Житомирщини особисто беруть участь у розкраданні лісу, хоча мали б запобігати незаконній «комерційній діяльності».
 
Як відзначив старший помічник прокурора області з питань захисту інтересів громадян та держави в екологічній сфері Павло Захарченко, на Житомирщині сьогодні діє понад 700 пилорам, які нерідко працюють без дозвільних документів та використовують у роботі сировину від незаконних порубок. Більшість правопорушників залишається невстановленими.
 
Питання порушення законодавства у сфері охорони лісових ресурсів розглядалось на міжвідомчій нараді у обласній прокуратурі, повідомляє прес-служба відомства.
 
Найбільш болючою залишається проблема незаконних порубок. За два останні роки у державних лісогосподарських угіддях області незаконно зрубано півтори тисячі кубометрів лісу. Лише у 2011 році незаконними порубками завдано збитків на півтора мільйона гривень. 

 
Як приклад, службові одного з державних лісогосподарських підприємств не забезпечили належну охорону, унаслідок чого незаконно вирубано лісові насадження та завдано збитків на 800 тис. грн.
 
Загалом цього року за результатами перевірок у сфері охорони лісових ресурсів порушено 7 кримінальних справ, які розслідуються.  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here