Home Кримінал Майор міліції отримав 5 років за хабар у 5 тисяч гривень від...

Майор міліції отримав 5 років за хабар у 5 тисяч гривень від наркомана з Бердичева

69

Набрав чинності вирок Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області у кримінальній справі, порушеній органами прокуратури за матеріалами СБУ стосовно колишнього старшого слідчого одного з міських відділів УМВС України, який вимагав та одержав хабар.

У провадженні майора міліції перебувала кримінальна справа, порушена стосовно наркозалежного мешканця м Бердичева за фактом збуту ним особливо небезпечного наркотичного засобу – марихуани (ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України).

У ході досудового слідства правоохоронець вимагав у чоловіка 5 тис. гривень за непритягнення його до кримінальної відповідальності за ще однією статтею Кримінального кодексу України – 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

У жовтні 2012 року співробітники СБУ затримали правопорушника «на гарячому» – одразу після отримання ним усієї суми грошей.

Вироком суду хабарника визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням хабара) Кримінального кодексу України, та засуджено до п’яти років позбавлення волі з іспитовим терміном три роки, з позбавленням права обіймати посади в органах внутрішніх справ строком на два роки. На підставі ст.ст.52 і 54 Кримінального Кодексу України його також позбавлено спеціального звання «майор міліції».

Прес-група УСБ України

в Житомирській області


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here