Home Кримінал Міліція нарахувала в області 7 дітей-наркоманів

Міліція нарахувала в області 7 дітей-наркоманів

114

 На обліку в УМВС у Житомирській області знаходиться 1472 особи з діагнозом «наркоманія», з них 7 дітей.

Таку статистику оприлюднили сьогодні під час круглого столу, присвяченого Міжнародному дню боротьбі із незаконним обігом наркотиків.

Круглий стіл проходив у приміщенні міської ради, йдеться у повідомленні на офіційному сайті.

Заступник начальника відділу по боротьбі із незаконним обігом наркотиків УМВС у Житомирській області І. Мнішенко зазначив, що у 2012 році вчинено 397 злочинів, пов’язаних з наркотиками, виявлено і ліквідовано 29 притонів, вилучено 35 кг наркотичних речовин, з яких переважна частина – амфітаміни.

Основним завданням відділу по боротьбі із незаконним обігом наркотиків УМВС є боротьба саме з розповсюджувачами наркотичних речовин. Проводиться низка оперативно-профілактичних заходів. 

Це і операція «Генофон» з рейдами по потенційних місцях розповсюдження наркотиків, операція «Мак» з виявленням та знищенням незаконних посівів маку й коноплі тощо.

Однак, не менш вагоме місце серед всіх профілактичних заходів займає саме робота з дітьми та їх батьками.

Психолог підліткового кабінету Житомирського наркологічного диспансеру О. Стрілецька зазначила, що головною причиною вживання наркотиків є недоглянутість або байдужість батьків.

У дітей та підлітків виникає інтерес та переконання, що від декількох вживань залежності не виникне. Проте згодом настає звикання і багато батьків не хочуть визнавати діагноз «наркоманія» і свідомо не звертаються до наркодиспансеру, щоб допомогти дитині позбавитись залежності та бажання вживати наркотики.

Головним завданням є і залишається співпраця всіх відповідних органів і громадськості, а особливо увага батьків, для якщо не подолати, то хоча б знизити рівень вживання наркотиків і показати, що життя більш цінне і без швидкоплинних задоволень.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here