Home Кримінал Міліція продовжує різати мак та коноплі в області

Міліція продовжує різати мак та коноплі в області

99

 Понад 2,5 тисячі заборонених для посіву рослин виявили працівники міліції Житомирщини упродовж двох діб.

Плантація конопель буяла в лісі на Коростенщині, а багряні насадження снотворного маку красувалися на присадибній ділянці жительки Черняхівського району.

Під час проведення оперативно-профілактичних заходів, направлених на виявлення та знешкодження незаконних посівів нарковмісних рослин, працівники міліції Коростенського району в с. Малій Зубовщині натрапили на угіддя, яке розташоване на значній відстані від інших сільських будинків, фактично під самим лісом.

Правоохоронці звернули увагу, що благенька хатина потопає у височенних конопляних заростях так, що крізь рясну зелень ледве можна було розгледіти людське житло.

Виявилося, що господарем конопляного обійстя є 55-річний місцевий мешканець.

Як пояснила його дружина, нарковмісні рослини потрібні їм для  виготовлення одягу, адже речі з волокон конопель нібито надзвичайно корисні для людського тіла.

Плантацію навколо будинку, правоохоронці викорчовували власноруч. Загалом працівниками міліції було вилучено понад 1300 рослин конопель, окремі з них досягали двохметрової довжини.

За словами начальника Коростенського МВ УМВС України в Житомирській області Віктора Калітки, господарю за незаконне вирощування конопель загрожує кримінальна справа за ч.2 ст.310 Кримінального кодексу України, якою передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Таке ж покарання загрожує 59-річній жительці одного з сіл Черняхівського району, на присадибній ділянці якої 3 липня працівники міліції виявили та вилучили більше 1200 рослин снотворного маку.

За словами господарки, урожай від маку мав стати смачною начинкою у пиріжки.

Проте, як зазначив начальник Черняхівського РВ УМВС України в області Ігор Скидан, майбутня здоба, певно, відгукнеться жінці кримінальним присмаком, щойно за вирощування понад 500 і більше рослин снотворного маку буде порушено кримінальну справу.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here