Home Кримінал Міліція запевняє, що активно шукає нападників, які побили активіста ДемАльянсу у Радомишлі

Міліція запевняє, що активно шукає нападників, які побили активіста ДемАльянсу у Радомишлі

87

Заяви про бездіяльність міліції є безпідставними намагання вплинути на хід слідства та створити дешевий резонанс у справі, щодо побиття активіста у Радомишлі.

Про це повідомляє прес-служба СЗГ УМВС України в Житомирській області.

У повідомленні йдеться, що на окремих Інтернет-виданнях з’явилась інформація щодо бездіяльності міліції у розслідуванні факту побиття жителя Радомишльського району Віктора Топольницького.

Насправді такі заяви не відповідають дійсності та об’єктивним фактам, переконують у міліції.

11 липня 2013 року до чергової частини Радомишльського РВ УМВС звернувся названий громадянин із заявою про побиття невідомими на вулиці районного центру.

На місце пригоди було направлено слідчо-оперативну групу райвідділу, працівники якої встановили достовірні обставини кримінального правопорушення  та розпочали першочергові дії по розшуку причетних осіб. Крім цього під час проведення огляду місця події, було зафіксовано сліди взуття невідомих, а на паркані в місці побиття вилучено кров людини.

За даним фактом було розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 126 (Побої і мордування) Кримінального кодексу України, яке згодом за висновком проведеного судово-медичного обстеження було перекваліфіковано в ч.1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Також під час подвірного обходу та спілкування з жителями вулиці, дружиною потерпілого з’ясувалось, що невідомі приїздили на автомобілі, ймовірно марки «Daewoo». Однак ніхто з опитаних не зміг точно назвати реєстраційні номери авто, лише приблизно. Проте уже встановлено, що за вказаними очевидцями орієнтовно знаками, відповідно до обліків МРЕВ ДАІ, значиться близько трьохсот автомобілів.  На даний час триває ретельна перевірка всіх автомобілів та їх власників.

Водночас під час детального опитування потерпілий  розповів, що до його побиття можуть бути причетні двоє жителів м.Києва, які у своїй власності мають автомобілі  «Daewoo Lanos» зі схожими номерними знаками.

Під час виїзду до міста Києва та перевірки цієї інформації було встановлено, що вказаних заявником адрес проживання ймовірних нападників у столиці просто не існує. А власник зазначеного автомобіля продав його ще у квітні 2013 року і на даний час транспортнимй засіб знаходиться на території однієї з південних областей України.

Також потерпілий зробив припущення щодо замовників його побиття, з якими у нього на даний час тривають судові позови. На даний час слідством перевіряється і ця версія, а також наявність будь-яких об’єктивних доказів її підтвердження, йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, прес-служба ДемАльянсу повідомила, що активісти знайшли нападників на свого активіста. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here