Home Кримінал На лінії розмежування в зоні АТО зникли житомиряни: поліція розглядає версію про...

На лінії розмежування в зоні АТО зникли житомиряни: поліція розглядає версію про викрадення в полон

110

"Між селищами Боброве та Борівське на узбіччі дороги був виявлений покинутий автомобіль з відчиненими дверцятами. За попередньою інформацією на цьому автомобілі їхали три чоловіки – батько з сином (51 рік та 31-рік) та 23-річний хлопець. Чоловіки були одягнені у камуфльований одяг.  Доля чоловіків на даний час невідома. На зв’язок вони не виходять. За однією з версій поліції – чоловіки захоплені у полон членами диверсійної розвідувальною групою бойовиків, – таку інформацію 12 березня на своєму сайті оприлюднив відділ комунікації поліції Луганської області.

11 березня 2017 року о 23.00 до чергової частини Сєвєродонецького відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на узбіччі об’їзної дороги між селищами Боброве та Борівське м. Сєвєродонецьк виявлений автомобіль «Ford Transit Connect» білого кольору у відчиненому стані.

Раніше у цьому районі був захоплений у полон військовослужбовець ЗСУ. Зниклі чоловіки були одягнені у камуфльованому одязі. Неподалік від місця події розташоване село Арентове, яке межує з лінією розмежування з територією, яка непідконтрольна українській владі. Тому, однією з ймовірних версій поліція розглядає захоплення чоловіків у полон диверсійно-розвідувальною групою бойовиків.

Співробітники поліції разом із військовослужбовцями ЗСУ проводять усі можливі оперативно-розшукові заходи щодо встановлення місцезнаходження зниклих чоловіків".

Разом з тим, на сайті Житомир.тудей є  публікація про те, що зниклі чоловіки – житомиряни, які на Луганщину їздили на заходи з нагоди Дня добровольця. Водночас, таку інфорацію журналістам сайту підтверджують власні джерела. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here