Home Кримінал На майдан постачали «тітушок» з Новограда-Волинського та Житомира: розслідування Авакова

На майдан постачали «тітушок» з Новограда-Волинського та Житомира: розслідування Авакова

122

Про схему організації доставки та дислокації в центрі Києва «тітушок» написав на своїй сторінці в Facebook Арсен Аваков. На схемах, які він оприлюднив, йдеться про доставку людей із Житомира (20 чоловік) та Новограда-Волинського (20 чоловік).

Організатором середньої ланки є І. Бойко, який займався доставкою «тітушок» з регіонів у столицю. Бойко оголошений в розшук Інтерполом.

Слідству допомогли також архіви Партії регіонів, які знайшли на вулиці Липській.

«Станом на 1 лютого всі організатори цієї структури встановлені, особи оголошені в розшук. За прізвищами формується база даних «рядових тітушок», – йдеться у повідомленні Авакова.

"Як відбувався процес: у нас був "духовний керівник" цього пан Захарченко (Віталій Захарченко – екс-глава МВС – ред.), який нині знаходиться у державному розшуку. Він давав безпосередньо команди, в тому числі двом особам – Зінову, який також знаходиться зараз у міждержавному розшуку, і Зубрицькому Віктору Васильовичу (медіа-менеджер – ред.), який зараз перебуває в розшуку Інтерполу. Ці двоє і організовували взаємодію з бандитами, яких ми називаємо "Тітушки". Координував це Армен Саркісян, який знаходиться зараз у розшуку Інтерполу, і два підшефних – Крисін і Кошелєв", – нагадав міністр на брифінгу, цитує Газета по-українськи.

Також Аваков додав, що встановлені 6 лідерів злочинних груп.

"Троє з них перебувають у розшуку Інтерполу і троє зараз затримані. З ними ведуться слідчі дії", – додав він.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here