Home Кримінал На ринку в Житомирі поліція виявила продавців-іноземців без документів

На ринку в Житомирі поліція виявила продавців-іноземців без документів

95

 4 жовтня працівники Житомирського відділу поліції провели низку профілактичних заходів на одному з міських ринків. У результаті за виявленими ознаками порушень іноземцями українського законодавства до підрозділу міграційної служби доставлені з десяток осіб.


 – Профілактичні заходи з перевірки дотримання громадянами інших держав українського законодавства були проведені нами у рамках повідомлення про можливе здійснення нелегальної торгівлі на одному з ринків обласного центру, – розповів начальник Житомирського ВП ГУНП Михайло Сорока.

Відтак працівники підрозділу превентивної діяльності поліції відпрацювали територію ринку, що функціонує в окремі дні тижня. У ході перевірки правоохоронці виявили серед продавців з десяток уродженців інших держав, які не мали документів, які б посвідчували їх особи, а також офіційно підтверджених підстав для здійснення торгівельної діяльності. 

Для подальшого з’ясування обставин і прийняття компетентних правових рішень продавців доставили до відповідного підрозділу УДСМС в Житомирській області.

Відділ комунікації поліції Житомирської області
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here