Home Кримінал На Житомирщині депутата сільради оштрафували за неповідомлення про конфлікт інтересів

На Житомирщині депутата сільради оштрафували за неповідомлення про конфлікт інтересів

69

 Новоград-Волинською місцевою прокуратурою виявлено недотримання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів депутатом однієї із сільських рад Ємільчинського району.

Також місцевою прокуратурою, за складеними протоколами про адміністративні правопорушення за ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП забезпечено участь у судовому розгляді справи. 

Установлено, що депутат не повідомив сесію сільської ради про конфлікт інтересів, що виник у зв’язку з розглядом 07.02.2018 на сесії питання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі, які передавалися у власність громадянам, у тому числі батькові депутата. 


Крім цього, особа проголосувала за позитивне вирішення зазначеного   питання, тим самим прийнявши рішення в умовах реального конфлікту інтересів. 


Постановою Ємільчинського районного суду депутата визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3400 грн. 

Прес-служба прокуратури Житомирської області 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here