Home Кримінал На Житомирщині керівнику Держгеокадастру вставновили під воротами розтяжку з гранатою

На Житомирщині керівнику Держгеокадастру вставновили під воротами розтяжку з гранатою

143

Поки у Житомирі військовослужбовці, активісти та волонтери продовжують «воювати» з чиновниками за можливість отримати передбачену законодавством земельну ділянку ділянку для учасників АТО, влаштовуючи акції протесту і зустрічі з представниками влади, у Коростенському районі хтось вирішив розібратися із начальником Держгеокадастру по-серйозному.

Інформацію про це на своїй сторінці у соцмережі опублікував Петро Щербина.

"Сьогодні вранці 20 квітня, начальник Держгеокадастру Коростенського району Житомирської області Тарасенко Володимир Леонідович, відкриваючи ворота подвір’я свого будинку в Коростені, ледь не підірвався на розтяжці з бойовою гранатою, яку встановили сьогодні вночі.

Вже викликав наряд поліції (саме тієї Коростенської поліції, яка не зуміла наздогнати трактор!!! бурштинокопачів).

Причину вбачає одну: нещодавно він чесно пройшов конкурс в Держгеокадастрі України, вигнав із системи корупціонерів та не погодився на жодну схему бурштинових «мурчиків», – пише Щербина. – Розтяжка могла спрацювати і Володимир Леонідович міг загинути вже сьогодні вранці. Чи спрацює вона на днях – залежить від керівництва МВС та СБУ".

На місце події прибула слідчо-оперативна група Коростенського відділу поліції та фахівці вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції. На даний час триває огляд місця події та виявленого предмета.

Вжито заходів для убезпечення людей та обмеження доступу до потенційно небезпечної території.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here