Головна Кримінал На Житомирщині мати військового повісилася після його дивної загибелі

На Житомирщині мати військового повісилася після його дивної загибелі

90
0

На Житомирщині повісилася 49-річна Світлана Чигира. Вона – мати військовослужбовця 95-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ 23-річного Віталія Лайчука, якого 1 червня знайшли мертвим за місцем служби в Херсонській області.

Світлана Чигира викладала в ліцеї в селі Троковичі Черняхівського району, на сторінці Facebook якого повідомили про її смерть.

Жінка не вірила у версію слідства, що її син вистрілив собі у скроню з табельної зброї. Тіло сина їй віддали в день її народження. Жінка повісилася через 5 днів після похорону.

"Не витримали серце й розум… А мама пішла до сина. Вічна пам’ять", – написав у Facebook знайомий Дмитро Кушніренко.

Сестра загиблого бійця Ірина Назарова написала у Facebook, що родичі не вірять у версію про самогубство Віталія.

"Привезли понівечене тіло, на яке просто неможливо було дивитися. Людина, яка все життя була правшею, не могла поламаними руками вистрілити в ліву скроню… Тіло, як конструктор, зібрали й віддали", – заявила вона.

У поліції ж наголошують: версія про самогубство – наразі головна.

"Тілесних ушкоджень, крім тих, які він завдав собі пострілом, на тілі виявлено не було", – каже Тетяна Пшонь із відділу комунікації поліції Херсонщини. Але, за її словами, не було й передсмертної записки, якихось телефонних дзвінків, тож причину загибелі воїна ще встановлюють.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here