Home Кримінал На Житомирщині оштрафували командира військової частини, де зберігаються боєприпаси

На Житомирщині оштрафували командира військової частини, де зберігаються боєприпаси

88

Військова прокуратура Житомирського гарнізону систематично приділяє увагу в пріоритетних напрямках з питань збереження зброї та боєприпасів на Житомирщині,  в ході чого, офіцерами військової прокуратури виявлено факт зловживання службовим становищем командиром військової частини.

Про це повідомляє заступник військового прокурора Житомирського гарнізону підполковник юстиції,О. Рихлюк.

"Так, будучи військової службовою особою, командир частини яка дислокується на Житомирщині незаконно надав наказ допустити на технічну територію військової частини (де зберігаються боєприпаси) безперешкодно, без передбаченого пропускного режиму на особливих і режимних об’єктах, цивільний транспортний засіб, чим порушив порядок пропуску, охорони, зберігання озброєння, ракет та боєприпасів.

За результатами виявлення вищезазначеного факту, військовою прокуратурою Житомирського гарнізону складено та направлено до суду протокол відносно командира військової частини за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 17213 КУпАП (Зловживання військовою службовою особою владою або службовим становищем).

Під час неодноразових судових засідань командир частини намагався уникнути передбаченої законом відповідальності, однак завдяки принциповій позиції військової прокуратури, порушника визнано винним та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі ста сорока п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 2 465 грн", – йдеться у повідомленні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here