Home Кримінал На Житомирщині покарали посадовців, які порушили антикорупційне законодавство

На Житомирщині покарали посадовців, які порушили антикорупційне законодавство

98

 Коростенською місцевою прокуратурою здійснюється систематичний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції, а також постійно забезпечується участь у судах під час розгляду адміністративних протоколів щодо вчинених правопорушень зазначеної категорії.

Зокрема, поточного року місцевою прокуратурою встановлені факти порушення вимог антикорупційного законодавства щодо неподання та несвоєчасного подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, своєчасності повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, порушення обмеження стосовно суміщення та сумісництва з іншими видами діяльності, а також порушення щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

На усунення виявлених порушень, місцевою прокуратурою внесено 8 подань в порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», з метою виявлення причин та умов, що спричинили вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення.


За результатами розгляду подань установами проведено службові розслідування та до дисциплінарної відповідальності притягнуто  сім посадових осіб. В основному це чиновники, які обіймають різні посади, серед них –  керівники, зокрема, начальник відділу земельних ресурсів, комунального господарства, благоустрою, будівництва та архітектури та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту територіальної громади в Олевському районі.  


Крім цього, місцева прокуратура забезпечила участь у розгляді судами 13 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here