Home Кримінал На Житомирщині поліцейський, який мав боротися з наркозлочинністю, торгував наркотиками

На Житомирщині поліцейський, який мав боротися з наркозлочинністю, торгував наркотиками

183

За збут наркотичних та психотропних речовин судитимуть начальника сектору протидії наркозлочинності в Житомирській області.

Про це повідомляє прокуратура області.

Поліцейський протягом вересня-жовтня минулого року незаконно зберігав з метою збуту та збував наркотичні засоби і психотропні речовини.

Під час затримання 05.10.2019 у нього виявлено та вилучено 7 пакетів з наркотичним засобом – метадоном загальною вагою 0,68 г та один пакет з психотропною речовиною – амфетаміном масою 0,35 г.

Також у ході проведених слідчих (розшукових) дій правоохоронцями задокументовано збут 36-річним капітаном поліції двох пакетів макової соломи загальною вагою 107 г та метадону вагою 0,116 г.

"Прокуратура затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання, зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин, незаконного збуту особливо небезпечних наркотичних засобів, а також за фактом повторного незаконного збуту наркотичних засобів, вчиненого керівником підрозділу правоохоронного органу", – повідомили в прокуратурі.

У вівторок, 14 липня 2020 року, обвинувальний акт за ч. 2 ст. 307 КК України скеровано до суду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here