Home Кримінал На Житомирщині посилять заходи з протидії незаконного видобутку бурштину

На Житомирщині посилять заходи з протидії незаконного видобутку бурштину

106

До участі у відпрацюванні потенційно ризикових районів можливої незаконної діяльності бурштинокопачів залучено максимальну кількість поліцейських з числа працівників відповідних служб ГУНП і територіальних підрозділів та приданих сил Національної гвардії. Розгорнуто роботу оперативного штабу.

Посилення роботи правоохоронців зумовлено настанням весняного періоду, сприятливого для старателів у відновленні незаконного видобутку сонячного каменю. З метою попередження протиправних дій  Головним управлінням Національної поліції Житомирщини було започатковано у північних районах області комплекс оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на профілактику, виявлення і припинення фактів, пов’язаних з нелегальною діяльністю копачів-нелегалів і незаконним обігом каменю-сирцю.

Відтак 6 березня в Олевському відділенні поліції було проведено нараду-інструктаж за участі керівництва ГУНП Житомирщини та залучених до відпрацювання працівників поліції з числа служб регіонального Управління та його територіальних підрозділів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коростенські кримінальні «авторитети» налагодили продаж бурштину до країн Далекого Сходу.

Як повідомив начальник ГУНП в Житомирській області В’ячеслав Печененко, нині розгорнуто роботу оперативного штабу, завданням якого є моніторинг та контроль ситуації. Серед запланованих і розпочатих заходів – організація діяльності блок-постів і перевірка транспортних засобів, патрулювання місцевості пішими нарядами та автопатрулями поліції, адекватне реагування на усі повідомлення про події, пов’язані з незаконним видобутком бурштину, та інші правопорушення, виявлення та припинення протиправної діяльності старателів.

Серед іншого, поліцейські встановлюють скупників сонячного каміння та проводять спеціальні заходи із вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів і вибухових пристроїв.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here