Home Кримінал На Житомирщині правоохоронці вилучили 16 бідонів із самогонною закваскою та 3 л...

На Житомирщині правоохоронці вилучили 16 бідонів із самогонною закваскою та 3 л оковитої

99

У підсобному приміщенні приватного домогосподарства в с. Смолдирові Баранівського району правоохоронці застали початок процесу самогоноваріння. З приміщення поліцейські вилучили 16 бідонів із самогонною закваскою та 3 л готового продукту.

Про  це повідомляють у поліції.

Під час проведення профілактичних заходів із протидії пияцтву працівники Баранівського відділення поліції провели обшук в одному з помешкань жителів району. У літній кухні 37-річна господиня саме налагодила процес виробництва та вже почала отримувати першу порцію продукції.

Жінка пояснила, що самогон потрібен для весілля доньки, яке святкуватимуть навесні. Втім поліцейські перевіряють, чи не займалися господарі продажем оковитої власного виробництва, оскільки виявлених обсягів вистачить не тільки на домашнє частування.

Усього у приміщенні правоохоронці нарахували 16 бідонів ємністю по 40 л з самогонною закваскою. Усе це, а також частини самогонного апарату та 3 л вже готової оковитої, поліцейські вилучили. Цього ж дня і сировину, і горілку у присутності понятих та з відеофіксацією було вилито на місцевих очисних спорудах.

Як повідомив начальник Баранівського ВП ГУНП Олексій Гнатюк, господаря домогосподарства притягнено до адміністративної відповідальності за ст. 176 (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штрафні санкції.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here