Home Кримінал На Житомирщині продовжують виявляти грубі порушення правил рибальства

На Житомирщині продовжують виявляти грубі порушення правил рибальства

100

 В ніч на 11 вересня оперативною групою Житомирського рибоохоронного патруля на р. Гуйва, біля с. Зарічани Житомирського району виявлено три грубих порушення правил рибальства.

Так, близько 23 години затримано двох громадян, які ловили раків ручним збиранням та зловили 7 кг (180 екз.) та 11 кг (340 екз.) відповідно. Нагадаємо, що дозволена добова норма вилову раків на одну особу становить 30 екземплярів. Рибоохоронні патрульні нарахували збитків, завданих рибному господарству області на суму 4590 грн. та 8670 грн. Стосовно правопорушників складені адміністративні протоколи як за грубе порушення правил рибальства. 

Також, вже о 03.30 виявлено ще одне аналогічне порушення – громадянин зловив 5 кг (111 екз.) раків та наніс збитків на суму 2830 грн. Стосовно нього також був складений адміністративний протокол за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу до 680 грн. та компенсація завданих збитків.


На річці Случ біля смт Миропіль Романівського району вчора також було виявлено грубе порушення правил рибальства. Браконьєр за допомогою 4х сіток здійснював вилов риби. Йому вдалося виловити 7 екз. окуня, 3 екз. ляща та 1 екз. плітки. Сума збитків, яка була розрахована державним інспектором склала 714 грн. Сітки та риба вилучені та опломбовані.


Загальна сума збитків, розрахованих інспекторами стосовно правопорушників протягом дня склала 16 804 грн. 
 
Житомирський рибоохоронний патруль просить усіх громадян не залишатися байдужими та повідомляти про виявленні порушення на водоймах та ринках області. Наші телефони «гарячої лінії» залишилися незмінними: (0412)24-57-81 – стаціонарний, 067)4146074 – мобільний.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here