Головна Кримінал На Житомирщині росіянина засуджено за незаконне ввезення старовинної ікони

На Житомирщині росіянина засуджено за незаконне ввезення старовинної ікони

98
0

1 квітня цього року на залізничній станції «Овруч», що знаходиться в зоні діяльності митного поста «Овруч» Житомирської митниці, під час огляду особистих речей 52-річного іноземця, правоохоронці виявили заховану в його ручній поклажі старовинну дерев’яну ікону. Чоловік їхав з Республіки Білорусь потягом сполученням «Барановичі-Житомир». 

Згідно з висновком  експертизи, дерев’яна ікона «Знамення Пресвятої Богородиці» датується кінцем ХІХ – початком ХХ століття, має історичну та культурну цінність. Крім того, вона має художнє, історичне, етнографічне й наукове значення та підлягає збереженню й охороні.
 
За фактом контрабанди була порушена кримінальна справа, яка на даний час вже розглянута в суді. За незаконне перевезення реліквії чоловіка засуджено на на 3 роки з конфіскацією предмету з випробувальним терміном 1 рік, повомила прес-група УСБ України в Житомирській області.
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here